Hotelkamerveiling.nl de leukste veilingsite voor een hotelovernachting

Aanbiedingen van Hotelkamerveiling.nl

Wanneer je een hotelarrangement wilt hebben en je wilt maar al te graag bieden, dan zit je goed bij Hotelkamerveiling.nl. Dit is namelijk de allergrootste veilingsite voor Hotelarrangementen. 24/7 kun jij meebieden op ruim 650 hotelarrangementen in binnen- en buitenland. Een heerlijke hotelovernachting verdiend natuurlijk iedereen en dat is ook het doel van Hotelkamerveiling.nl. Zij willen namelijk zoveel mogelijk mensen laten genieten van een heerlijke overnachting in een mooi hotel.

Sinds 2008 zijn er ruim 4 miljoen hotelovernachtingen geboekt door ruim 785.000 leden. Dit komt omdat eigenlijk iedereen een hotelkamer kan boeken bij Hotelkamerveiling.nl. De prijzen zijn namelijk hele toegankelijk, dit komt ook doordat jij zelf de prijs kunt bepalen. Je bied namelijk mee op een veiling, vind je het bedrag te hoor worden, dan stop je gewoon met bieden en wacht je op de volgende veiling. Dit net zolang tot dat er een veiling voorbijkomt voor een mooie hotelkamer voor het bedrag dat jij wilt uitgeven.

Ga voor zon, zee, natuur of een stedentrip

Bij Hotelkamerveiling.nl kun je kiezen uit verschillende categorieën, kies gemakkelijk voor een van de volgende categorieën:

  • Zon
  • Aan zee
  • Natuur
  • Wellnesshotel
  • Luxe
  • Stedentrip

Dit zijn direct ook de populairste categorieën van Hotelkamerveiling.nl. Het is dus zeker slim om een van deze categorieën en kiezen en zo de beste hotels te vinden. Dagelijks worden er vele hotelovernachtingen geveild, grijp je net mis, niet getreurd meestal komt dezelfde veiling direct weer terug. Zo kun jij het gelijk weer begonnen en wie weet win je de veiling dan wel.

De beste bestemmingen in o.a. Nederland, Spanje, Zweden en meer

Via Hotelkamerveiling.nl kun je vele bestemmingen boeken in heel veel verschillende landen. Ze hebben namelijk hotels in de landen Nederland, België, Duitsland, Bonaire, Frankrijk, Italië, Oostenrijk, Polen, Spanje, Tsjechië, Verenigd-Koninkrijk en Zweden. Zo zie je maar ze bieden hotels aan in vele landen. Wil jij dus een keer super goedkoop een hotelovernachting in het buitenland beleven, dan doe je dat met Hotelkamerveiling.nl.

Hotelkamerveiling.nl biedt hotelovernachtingen aan in verschillende grote hotels, denk hierbij aan Van der Valk, Campanile Hotel, Best Western, Bilderberg, Hampshire, Intercity Hotel, Fletcher hotels en Charme Hotels

Hotelkamerveiling.nl goed en betrouwbaar

Als je wilt weten of Hotelkamerveiling.nl betrouwbaar is kunnen wij vol mondig zeggen ja dat zijn ze. Ze scoren een gemiddelde van een 8,6 uit ruim 2.000 reviews van Trustpilot. Ze bieden een goede service, lage prijzen en een groot aanbod. Ben jij overtuigt en wil je meebieden, dan kan dat als nieuwe klant in 4 stappen. Om te beginnen maak je een gratis account aan om vervolgens in te loggen. Vervolgens kun je gratis meebieden, de persoon met het hoogste bod wint de veiling. Heb je gewonnen, betaal dan het veiling bod plus de veilingkosten. Nu kun je een overnachting reserveren of je bewaart je waardebon voor later, een waardebon is 1 jaar geldig! In sommige gevallen is er een uitzondering, dit wordt dan ook vermeld!

Wacht niet langer, bekijk snel het aanbod en start direct met bieden op een van de vele veilingen op Hotelkamerveiling.nl. Dit is de veilingsite van Nederland.

Bezoek Hotelkamerveiling.nl

Geniet 2 dagen in hart

€ 150.00

Eden Hotel Amsterdam ligt in het hart van de stad aan de beroemde rivier de Amstel. De uitstraling is uniek door de bijzondere kenmerken van de verschillende historische grachtenpanden waaruit het hotel bestaat. Met het Rembrandtplein om de hoek beleef je hier het echte Amsterdam!
Bekijk op Hotelkamerveiling
Geniet van viersterren

€ 69.00

Geniet van een luxe weekendje bij Van der Valk Hotel Almere. Dit centraal gelegen viersterrenhotel is een prima uitvalsbasis voor leuke uitstapjes voor jong en oud. Of u nu heerlijk wilt fietsen in de bosrijke omgeving of gezellig een middagje wilt winkelen? In de omgeving van de snelst groeiende stad van Europa kan het allemaal!
Bekijk op Hotelkamerveiling
3 dagen natuurschoon i

€ 105.00

Ontdek het prachtige heuvellandschap van het Sauerland vanuit Landhaus Nordenau in Schmallenberg. Dit gastvrije hotel biedt u een comfortabele thuishaven na een actieve dag in de natuur. De omgeving biedt tal van mogelijkheden voor leuke uitstapjes en leent zich uitstekend voor mooie fiets- en wandeltochten.
Bekijk op Hotelkamerveiling
Uitwaaien aan het stra

€ 39.00

Het sfeervolle hotel Astoria is gelegen in Noordwijk op 5 minuten lopen van het strand, de zee en het winkel- en uitgaanscentrum. Als je op zoekt bent naar een gemoedelijk hotel aan zee, dan ben je hier aan het juiste adres.
Bekijk op Hotelkamerveiling
Ontspannen verblijf in

€ 25.00

Fletcher Hotel-Restaurant Spaarnwoude**** is gelegen in Recreatiegebied Spaarnwoude en op korte afstand van de bruisende steden Amsterdam en Haarlem. In de omgeving is genoeg te beleven. Het hotel beschikt over luxe faciliteiten die garant staan voor een heerlijk weekendje weg in eigen land.Dit hotel iséén van de diverse Fletcher hotels die je kunt boeken met je voucher. Let goed op: bij 4-sterren hotels geldt een toeslag van? 5,- p.p.p.n.
Bekijk op Hotelkamerveiling
Overnacht aan de Nieuw

€ 49.00

Een viersterrenverblijf in het Delta Hotel is een beleving op zich. Pal aan de Nieuwe Maas gelegen vaart de wereld aan u voorbij, terwijl u vanaf het terras geniet van het mooie uitzicht. Wilt u wereldstad Rotterdam bezoeken? Met de razendsnelle Maastaxi scheert u binnen vijftien minuten naar de overkant.
Bekijk op Hotelkamerveiling
3 dagen volop genieten

€ 69.00

Temidden van het Twentse natuurlandschap en op steenworp afstand van Enschede, ligt het gastvrije viersterren Resort Bad Boekelo. Het luxe resort is met al haar comfort en faciliteitenéén van de meest complete hotels van Nederland.
Bekijk op Hotelkamerveiling
Sfeervol overnachten a

€ 79.00

Avenarius is een perfecte uitvalsbasis voor een romantisch verblijf, zakelijke overnachting of een familieweekend. Geniet van fiets- en wandeltochten door het prachtige coulisselandschap. Maak tegelijkertijd kennis met wijnboerderijen in het grootste wijngebied van Nederland en proef streekproducten zoals krentenwegge en naegelholt.
Bekijk op Hotelkamerveiling
3 dagen design, luxe e

€ 159.00

Inntel Hotels Rotterdam Centre is uniek gelegen aan de voet van de Erasmusbrug. Vanuit bijna elke plek in dit belevings- en design hotel, heb je zicht op het water van de Maas. Deze unieke ligging in hartje Rotterdam maakt het een ideale locatie voor een heerlijk verblijf in deze bruisende havenstad.
Bekijk op Hotelkamerveiling
Overnachten in het har

€ 25.00

Hotel-Restaurant De Kempen in Reusel is een modern driesterren hotel dat prachtig gelegen is in het hart van De Brabantse Kempen. Het hotel ligt midden op de grens van Nederland en België. De streek De Kempen staat bekend om zijn bosrijke natuurgebieden waar naar hartenlust gewandeld en gefietst kan worden. Het hotel vormt daar dan ook een perfecte uitvalsbasis voor. Een uitstapje naar de gezellige steden Tilburg, Eindhoven en Antwerpen is vanuit het hotel ook zo gemaakt. Dit hotel iséén van de diverse Fletcher hotels die je kunt boeken met je voucher. Let goed op: bij 4-sterren hotels geldt een toeslag van? 5,- p.p.p.n.
Bekijk op Hotelkamerveiling
4 daagse citytrip in d

€ 205.00

Citytrip naar Parijs? Overnacht comfortabel in het 4-sterren Golden Tulip Paris CDG Airport Villepinte Dit hotel, gelegen op 15 kilometer afstand van het centrum van Parijs, is een goede uitvalsbasis om de Franse lichtstad te ontdekken.
Bekijk op Hotelkamerveiling
4 dagen sfeervol Breme

€ 125.00

Ontdek de Hanzestad Bremen vanuit Best Western Hotel Achim Bremen. Dit hotel in het gezellige plaatsje Achim biedt een comfortabele uitvalsbasis voor een bezoek aan het historische centrum van Bremen. Ga heerlijk fietsen langs rivier de Weser of bewonder de prachtige monumenten aan het sfeervolle marktplein in hartje stad.
Bekijk op Hotelkamerveiling
Heerlijk genieten in d

€ 25.00

Gelegen in de Zeeuwse duinen en op slechts 100 meter van het strand ligt het 3-sterren Hotel-Restaurant Nieuwvliet Bad. Door de ligging en de faciliteiten is dit hotel de ideale bestemming voor een heerlijke strandvakantie! Dit hotel iséén van de diverse Fletcher hotels die je kunt boeken met je voucher. Let goed op: bij 4-sterren hotels geldt een toeslag van? 5,- p.p.p.n.
Bekijk op Hotelkamerveiling
Een oase van rust nabi

€ 39.00

Het gastvrije Hof van Putten is prachtig gelegen vlak bij de uitgestrekte bossen van de veluwe. Maak mooie fiets- en wandeltochten, ga op koopjesjacht in Bataviastad, geniet van een spetterend bezoek aan Dolfinarium Harderwijk of beleef een dag vol avontuur in Walibi. Een ding is zeker, hier kom je volledig tot rust.
Bekijk op Hotelkamerveiling
Heerlijk genieten bij

€ 59.00

Wil je er even lekker tussenuit in een prachtig stukje Nederland? Overnacht dan bij Van der Valk Hotel Ridderkerk. Dit viersterrenhotel ligt op slechts tien kilometer afstand van de bruisende havenstad Rotterdam en is een prima uitvalsbasis voor tal van leuke uitstapjes. Kortom, dit gastvrije hotel heeft alles in huis voor een comfortabel en veelzijdig verblijf.
Bekijk op Hotelkamerveiling

Bij HotelkamerVeiling beleef je meer voor minder. Je biedt in een veiling op mooie hotelkamers die je tot wel 50% goedkoper kan krijgen dan de originele prijs.
Bied mee

Bekijk hier andere populaire vakantie pagina's

Last minute aanbiedingen Prijsvrij Griekenland Vakantie Algarve