Sla Je Slag en scoor de beste veilingen tegen lage prijzen

Arrengementen van Attractie- & Vakantiepark Slagharen

Slajeslag is één van de nieuwste online veilingsites. Toch is het in hele korte tijd een enorm grote speler geworden. Doordat de groei zo hard gegaan is vind je er niet alleen B-merken maar ook A-merken. Dit maakt de veilingsite nog veel leuker. Wanneer je het hoogste bod hebt en de veiling sluit is het product voor jou en eerlijk is eerlijk dat voelt toch een beetje als winnen. Juist daarom is een veiling site ook zo leuk, jij vindt je product er erg goedkoop en daarnaast wil je perse winnen, geloof me je zult waarschijnlijk lekker fanatiek zijn.

Gereedschap, koffiemachines en stofzuigers

Bovengenoemde zijn maar enkele items die je kunt vinden in het dagelijks wisselend assortiment van Sla Je Slag. Ondanks dat je er elke dag weer nieuwe producten vindt is het assortiment erg ruim. Vele items kun je er scoren tegen de prijs die jij het waard vindt. Zo nu en dan zijn er ook speciale veilingen, deze veilingen zijn maar een aantal dagen geldig en duren ook langer dan normaal. Dit zijn unieke items zoals bijvoorbeeld een Rolex Horloge of gesigneerde voetbal artikelen. Alleen daarom loont het al om geregeld de website van sla je slag.nl te bekijken wat het zou zonde zijn als jij één van de speciale veilingen moet mislopen.

Veilingen bij SlaJeSlag hoe werkt dat

Het is eigenlijk heel simpel, je gaat naar Slajeslag.nl en maakt een account aan. Wanneer je dit wilt kan dat met Facebook. Vervolgens ga je bieden op het product dat jij graag wilt hebben. Je gaat net zover als jij wilt, je hoeft dus nooit teveel te betalen. Wanneer je de veiling gewonnen hebt (yes je bent eerste) kun je hem gemakkelijk betalen. Na het betalen wordt het item toegestuurd en kun je er van gaan genieten. Wel van groot belang is dat wanneer je een veiling gewonnen hebt je verplicht bent deze ook af te nemen. Ga dus niet zomaar wat bieden, denk er echt even over na zodat je niet achteraf spijt gaat krijgen.

Tweedekansjes voor nog lagere prijzen

Wanneer je echt voor bodem prijzen wilt gaan zijn de tweedekans producten echt wat voor jou. Deze items hebben lichte beschadigingen of een kapotte verpakking. Hierdoor zijn de prijzen van de items nog lager en is de kick bij het winnen nog groter. Uiteraard is de oorspronkelijke voorwaarde van garantie van toepassing op deze items. Deze tweedekansjes zijn ook wel retour goederen, het kan dus zelfs zo zijn dat zowel het product als de verpakking niks mankeren maar dat het product gewoon is terug gestuurd. Deze retour goederen kun jij vervolgens super goedkoop kopen en dat is toch leuk. Let op: ze hebben niet het hele jaar door tweedekansjes!

Nieuwe biedsite SlaJeSlag uiterst betrouwbaar

Ondanks dat Slajeslag pas net nieuw is wordt hij door winnaars als betrouwbaar gevonden, dit zie je ook terug in de reviews. Het verhaal achter SlaJeSlag is glashelder en afspraken worden na gekomen. Sluit je nu dus aan bij de vorige winnaars en weet zeker dat je als een winnaar behandeld wordt. Ook behoort SlaJeSlag inmiddels al tot één van de grootste veilingsites van Nederland en dat in zeer korte tijd. SlaJeSlag is net als Vakantieveilingen en Actievandedag.nl onderdeel van Emesa. Waar wacht je nog op, meld je nu aan en bied op de eerste veiling! In onze ogen is Slajeslag.nl betrouwbaar.